Wednesday, July 6, 2016

Swojski Łajdak

19 lipca Sejm uchwałą odda cześć ofiarom rzezi wołyńskiej. Nie 11 lipca! W dniu kiedy rzezimieszki z OUN-UPA w skoordynowanym ataku napadły na ponad 150 polskich miejscowości i dokonały straszliwego bestialstwa na Polakach za to, że byli Polakami. 11 lipca 1943 roku, tysiące polskich matek, dzieci i starców zostało w bestialski sposób zamordowanych przez ukraińskich bandytów z OUN-UPA. Bandytów często zza sąsiedzkiego plota. 

Marszałek Sejmu Rzeczpospolitej, Marek Kuchciński, w rozmowach z Jurijem Szuchewyczem, synem oprawcy Polaków, uzgodnili, że nie będzie żadnych uchwał 11 lipca. Jak uzgodnili tak też się stało. Syn bandyty, zadeklarowany banderowiec, narzuca swoją wole Marszałkowi Sejmu! Doczekaliśmy się "dobrej zmiany", wymieniliśmy łajdaków z PO na łajdaków bardziej swojskich z PiS. 

Prezydent Duda nawet nie raczył odpowiedzieć na listy Kresowian proszących go o objecie patronatu nad XXII Zjazdem Kresowian, a przecież dzięki naszym głosom znalazł się po żyrandolem w Belwederze. 

19 lipca nie jest data przypadkową. Zjazd NATO w Polsce odbywa się miedzy 6 a 9 lipca. PiS kierował się zwykłym łajdackim wyrachowaniem. 10 dni po zjeździe NATO nie będzie śladu żadnego międzynarodowego reportera, żaden "zachodni" dyplomata lub inny polityk nie będzie się pałętał po Warszawie, więc siłą rzeczy nikt obcy nie zwróci uwagi na uchwalę, którą wysmaruje PiS. W świat nie pójdzie żadna wiadomość o tym jak bandyci z OUN-UPA rżnęli polskie dzieci i ich matki. Wszak większość ofiar tej rzezi to dzieci, kobiety i starcy. Po uchwale, PiS będzie mógł twierdzić... no co przecież upamiętniliśmy ten mord! Przecież nazwaliśmy to ludobójstwem! Czego się ludzie czepiacie?! Popatrzcie jaka jakościowa zmiana i cieszcie się bo PO.... Jesteście V kolumną Putina!   

PiS postanowił uczcić pomordowanych Polaków zapalając im świeczkę a zarazem też i ogarek diabłowi z OUN-UPA!

Wymieniliśmy sobie oprychów i łajdaków z PO na cynicznych łajdaków z PiS. Swojskich łajdaków którzy podobnie jak PO myślą, że Polacy to kretyni. Przesuniecie dat z 11 lipca na 19 lipca jest dobrze przemyślaną, celową akcją PiS. Partia rządząca łudzi się, że Kresowiacy dadzą się znowu oszukać, że damy zrobić z siebie KRETYNÓW! Czas pokaże czy PiS w swym cynicznym wyrachowaniu miał racje? 

Do niedawna byłem zażartym zwolennikiem PiS, ale miarka się przebrała. 

Paweł Szymański 

No comments:

Post a Comment